(Українська) Тренінговий центр СРУБ долучився до проведення вишколу з військово-патріотичної підготовки молоді

2016-12-07
12:04 PM
Адміністатор
vyshkil_garpun_1_5

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

9-13 листопада 2016 року в Івано-Франківську проводився Всеукраїнський семінар-тренінг із навчання майбутніх інструкторів з військово-патріотичного виховання (ВПВ) “Гарпун1”.

Молодь з 15-ти областей України з’їхалася, щоб отримати досвід та навички для роботи в сфері ВПВ. Варто зазначити, що інструкторами семінару-тренінгу стали представники тренінгового центру “СРУБ”, колишні бійці батальйону “Гарпун”, досвідчені ветерани війни на Сході України.

Основу учасників вишколу склало членство всеукраїнської мережі “Вільні люди”, Національний Альянс, Молодіжний Націоналістичний Конгрес – МНК, Пласт НСОУ. Захід проводився Міністерством молоді та спорту, Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА в партнерстві з ГО “ВМР “Національний Альянс”. Також співорганізаторами заходу стали ТЦ “СРУБ”, референтура військового пластування Пласт НСОУ. Троє пластунів були у проводі вишколу, а тринадцять серед учасників «Гарпун1», які прибули з Львова, Тернополя, Києва, Вінниці, Авдіївки та Івано-Франківська. Пластуни навчилися основ військової справи та здобули базові навички, які в подальшому допоможуть їм у захисті свободи України.

Впродовж п’яти днів учасники працювали за різними напрямками ВПВ: рукопашний бій, тактико-спеціальна та вогнева підготовка. Закріплення навичок відбувалось через стрільбу в тирі та тактичні ігри в пейнтбол. Не обійшли й теоретичні напрямки – обговорення розвитку національно-патріотичного виховання в Україні, напрацювання різних ГО в цьому напрямку та подальша співпраця.

Вечірнє дозвілля учасники проводили за пісенними ватрами, де співали українських військово-героїчних пісень (зокрема і сучасних, народжених в АТО) та обговорювали їх походження і значення. Хоч обставини не дозволяли розпалити справжній вогонь, на заваді це не стало – атмосфера була неймовірно теплою.

vyshkil_garpun_1_6

vyshkil_garpun_1_1

vyshkil_garpun_1_2

vyshkil_garpun_1_3

vyshkil_garpun_1_4