Про СРУБ

СРУБ як тренінговий центр.

Тренінговий центр СРУБ був створений на базі молодіжної організації «СРУБ», що діє в м. Києві з початку 2000-х років, з метою сприяння розвитку військово-патріотичного виховання, підготовки інструкторів, методичної, фахової, ресурсної допомоги молодіжним організаціям, які займаються цим напрямком роботи із молоддю.
СРУБ діє, спираючись на Програму національно-патріотичного виховання та інші державні нормативно-правові документи що стосуються військово-патріотичного виховання.
Кожного року СРУБ проводить цикл семінарів та тренінгів військово-прикладного змісту для зацікавлених осіб з різних МГО, які хочуть розвивати військово-патріотичне виховання в своїх організаціях.
Базовими напрямками підготовки в СРУБі є рукопашний бій, практична стрільба, виживання, тактична підготовка.
Додатково проводяться курси та семінари «Самооборона для дівчат», «ножовий бій», «Психологія екстремальних ситуацій» та ін.
СРУБ активно співпрацює із детективно-охоронним агентством «Агенція системного усунення ризиків», www.asur-ua.com та Інститутом підготовки кадрів промисловості www.ipkprom.com.ua, які проводять курси тіло охоронців.
Засновником СРУБ є Четверіков Олександр Феодосійович.