(Українська) Тренінговий центр СРУБ долучився до проведення вишколу з військово-патріотичної підготовки молоді

2016-12-07
12:04
Адміністатор
vyshkil_garpun_1_5

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

9-13 листопада 2016 року в Івано-Франківську проводився Всеукраїнський семінар-тренінг із навчання майбутніх інструкторів з військово-патріотичного виховання (ВПВ) «Гарпун1».

Молодь з 15-ти областей України з’їхалася, щоб отримати досвід та навички для роботи в сфері ВПВ. Варто зазначити, що інструкторами семінару-тренінгу стали представники тренінгового центру “СРУБ”, колишні бійці батальйону «Гарпун», досвідчені ветерани війни на Сході України.

Основу учасників вишколу склало членство всеукраїнської мережі “Вільні люди”, Національний Альянс, Молодіжний Націоналістичний Конгрес — МНК, Пласт НСОУ. Захід проводився Міністерством молоді та спорту, Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА в партнерстві з ГО «ВМР «Національний Альянс». Також співорганізаторами заходу стали ТЦ «СРУБ», референтура військового пластування Пласт НСОУ. Троє пластунів були у проводі вишколу, а тринадцять серед учасників «Гарпун1», які прибули з Львова, Тернополя, Києва, Вінниці, Авдіївки та Івано-Франківська. Пластуни навчилися основ військової справи та здобули базові навички, які в подальшому допоможуть їм у захисті свободи України.

Впродовж п’яти днів учасники працювали за різними напрямками ВПВ: рукопашний бій, тактико-спеціальна та вогнева підготовка. Закріплення навичок відбувалось через стрільбу в тирі та тактичні ігри в пейнтбол. Не обійшли й теоретичні напрямки – обговорення розвитку національно-патріотичного виховання в Україні, напрацювання різних ГО в цьому напрямку та подальша співпраця.

Вечірнє дозвілля учасники проводили за пісенними ватрами, де співали українських військово-героїчних пісень (зокрема і сучасних, народжених в АТО) та обговорювали їх походження і значення. Хоч обставини не дозволяли розпалити справжній вогонь, на заваді це не стало – атмосфера була неймовірно теплою.

vyshkil_garpun_1_6

vyshkil_garpun_1_1

vyshkil_garpun_1_2

vyshkil_garpun_1_3

vyshkil_garpun_1_4